עותקים GROUPS

הזמנת עבודות דפוס לקבוצות

נציגי מסלול , ועדי כיתות, הזמנת סימולציות פסיכומטרי כיתתיות ובעצם כל Group
שצריכה הזמנה קבוצתית

מבלי לאסוף מזומנים, מבלי להסתבך עם רשימות, מבלי להיות לחוצים בזמן, פשוט
להזמין ולשתף עם חברים בקבוצה

"השלם גדול מסך כל חלקיו"

אריסטו, תורת הסינרגיה

עותקים Groups מבית עותקים, מציאות חדשה להזמנת דפוס קבוצתית!

עותקים מביאה אליכם את הממשק החדשני והבלעדי בעולם להזמנת עבודות דפוס כיתתיות! הרעיון הגיע מכם, קהל לקוחותינו המסור, כאשר קבוצות רבות של כיתות לימוד במוסדות לימוד וכיתות פסיכומטרי ממכונים שונים אשר מבצעות הזמנות מרוכזות, תמיד נתקלות בקושי של איסוף מזומנים וריכוז המשתתפים. החלטנו לקחת יוזמה ולבנות מערכת ייעודית הפותרת את כל הבעיות.

נציג הקבוצה מייצר הזמנה מרוכזת חדשה, מיד לאחר התשלום הראשוני של נציג הקבוצה ההזמנה הופכת לקבוצתית וניתן לשתפה בין חברי הקבוצה ע"י קישור דרך פייסבוק, שליחת מייל או וואצאפ. כל מה שנותר לחברי הקבוצה זה להתחבר להזמנה הקבוצתית, לשלם ולהיות חלק מההזמנה.

לשתף בקלות

לשתף בקלות

שיתוף קישור או פרטי גישה

מיד לאחר שנציג הקבוצה מייצר את ההזמנה הקבוצתית שלכם, המערכת תייצר עבורכם לינק לשיתוף ההזמנה אותו יוכל נציג הקבוצה לשתף בפייסבוק, מייל או וואצאפ.

תשלום מאובטח

תשלום מאובטח

כל משתתף משלם על עצמו

חבר בקבוצה שהגיע לעמוד ההזמנה, יזין את פרטיו האישיים ויעבור לעמוד תשלום מאובטח באשראי, באופן הזה נחסוך מכם את גביית התשלום והסתבכות עם מזומנים.

שקיפות מלאה

שקיפות מלאה

רשימת המשתתפים גלויה

כל חבר בקבוצה יוכל להתחבר להזמנה ולצפות ברשימת המשתתפים, באופן זה כל חבר בקבוצה שמשתתף בהזמנה יוכל לדעת מי עדיין לא שילם ומעכב את הקבוצה ולשתף עמו את ההזמנה.

חסכוני במיוחד

חסכוני במיוחד

עלויות נמוכות ומשלוח חינם

בנוסף לתמחור הזול ושימוש בקוד קופון, עבור קבוצות השייכות למוסדות בשיתוף פעולה, אין עלויות משלוח! אנו שולחים את ההזמנה עד אליכם למקום המפגש הקבוצתי ללא תוספת תשלום.

הזמנת סימולציות פסיכומטרי

כיתות או קבוצות פסיכומטרי המעוניינות לרכוש חבילת סימולציות בצורה מרוכזת! הזמנת סימולציות לכיתה שלמה ללא איסוף מזומנים, בצורה הקלה ביותר - משלוח עד הכיתה בחינם!

הזמנת סימולציות פסיכומטרי

הזמנת חוברות וספרי לימוד

נציגי מסלול, ועדי כיתות, אנשי אקדמיה או פשוט נציגי קבוצות כלשהן אשר מעוניינים בהדפסה של חוברת או מספר חוברות באופן מרוכז לקבוצה שלמה

הזמנת חוברות וספרי לימוד